Home ⁄ 2024 ⁄ April

Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Контракт на постачання котельні 72012118С00003 (за підтримки USAID, Tetra Tech ES, Inc.)

    Продовжується успішна реалізація Проєкту енергетичної безпеки за контрактом  №72012118С00003 (замовлення на закупівлю 154-UCEM-1810-168 від 13.03.2024) між Постачальником – корпорацією «Українські атомні прилади та системи»  (УАП у консорціумі «Тепло-Експрес» разом з ТОВ “Монастирищенський котельний завод «Енергетик») та Замовником – Tetra Tech ES (США). Метою  Замовлення на закупівлю є забезпечення поновлення громадської інфраструктури теплопостачання м. Херсон, зруйнованої внаслідок ракетного обстрілу.

  

 

    17 квітня 2024 р. котел водогрійний KB-11,63 «ENERGETIK», виготовлений на заводі «Енергетик», доставлено в м. Херсон на майданчик, де проведено його встановлення, монтаж та введення в експлуатацію. Обладнання прийнято без зауважень щодо кількості та якості, про що складено та підписано представниками Tetra Tech ES, Реціпієнта – Міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» та УАП відповідний акт прийому-передачі.

 

    Станом на 22 квітня обладнання змонтовано на місці постійного (проєктного) розміщення.

Проєкт Міжнародної технічної допомоги (МТД). Європейська допомога Чорнобилю

    14 березня 2024 р.  підписано контракт №2023-32 між Замовником – Українським науково-технічним центром (УНТЦ ) та Підрядником – корпорацією «Українські атомні прилади та системи» (корпорація «Укратомприлад») «ПРОЕКТ B1 – ЗОНА ВІДЧУЖДЕННЯ B1-Лот-2: Автоматизована система контролю за нерозповсюдженням радіоактивного забруднення», який фінансується ЄС та реалізується в рамках Угоди про внесок ЄС «ПРОЕКТ ІСЯБ U4.01/18B – МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ДОЗИМЕТРИЧНОГО КОНТРОЛЮ В ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО (РАДІАЦІЙНОГО) МОНІТОРИНГУ НА КОМПЛЕКСІ «ВЕКТОР» ТА ПЗРВ «БУРЯКІВКА» (Проект №9702, реєстраційна картка проекту №4995).

 

 

    Підрядник, корпорація «Укратомприлад», в рамках проєкту, має закупити та поставити апаратне та програмне забезпечення автоматизованої системи радіаційного контролю, провести будівельно- монтажні роботи на КПП «Дитятки», «Лелев», «Паришев», «Діброва» та в Інформаційно – обчислювальному та телекомунікаційному центрі офісу ДСП «Екоцентр», здійснити інші пов’язані роботи, зокрема, не обмежуючись:

 • Забезпечення транспортування обладнання,
 • підготовка документації,
 • проведення метрологічної повірки,
 • розробка інструкцій з експлуатації,
 • здійснення монтажу, тестування та введення обладнання в експлуатацію,
 • здійснення, за необхідності, післяпродажного обслуговування, 
 • організувати  зустрічі та підготувати звіти протягом періоду реалізації, 
 • забезпечення навчання персоналу Кінцевго користувача.

 

 

    Варто зазначити, що загальною метою Проєкту U4.01/18B є підвищення радіаційної безпеки в Чорнобильській зоні відчуження шляхом модернізації системи радіаційно-екологічного моніторингу (РЕМ) навколо комплексу «Вектор» та сховища «Буряківка» та систему радіаційного дозиметричного контролю (СРК) у Чорнобильській зоні відчуження (ЧЗВ). Метою Проекту U4.01/18B в частині підпроєкту B1 є вдосконалення існуючої системи радіаційного контролю в ЧЗВ.

 

 

    Для вдосконалення цієї системи Підряднику, корпорації «Укратомприлад», необхідно реалізувати наступні заходи:

 • Заміна застарілого обладнання СРК, призначеного для контролю персоналу та відвідувачів;
 • Технічне переоснащення існуючої системи індивідуального дозиметричного контролю (ІДК);
 • Заміна застарілого обладнання СРК для контролю транспортних засобів та вантажів на автоматизоване обладнання СРК для контролю транспортних засобів та вантажів на КПП «Дитятки», КПП «Паришів», КПП «Діброва», КПП «Лелів», з передачею інформації до ДСП «Екоцентр»;
 • Заміна застарілого складу мобільних (портативних) радіаційних вимірювачів.
Show Buttons
Hide Buttons