Home ⁄ 2024 ⁄ Червень

Корпорація «Укратомприлад» успішно подала заявку на долучення до трьох ключових груп Європейського промислового альянсу з малих модульних реакторів

    29-30 травня 2024 року в Брюсселі відбулося інавгураційне засідання Генеральної асамблеї Європейського промислового альянсу з малих модульних реакторів, в результаті якого УАП успішно подала заявки на долучення до трьох ключових технічних робочих груп.

 

    На цьому засіданні, яке стало першим заходом нового альянсу, взяли участь усі члени Альянсу, а також представники країн ЄС, промисловості та Європейської Комісії. В ході засідання було затверджено створення восьми технічних робочих груп (ТРГ), що сприятимуть розвитку та впровадженню новітніх технологій малих модульних реакторів:

 

    ТРГ1: Промислове застосування

    ТРГ2: Технології, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи

    ТРГ3: Ланцюг постачання

    ТРГ4: Навички

    ТРГ5: Залучення громадськості

    ТРГ6: Ядерна безпека та гарантії

    ТРГ7: Паливний цикл та поводження з відходами

    ТРГ8: Фінансування

 

    УАП, як одна з провідних українських організацій у галузі атомної енергетики, успішно подала заявку на долучення до наступних груп:

 

    ТРГ1: Промислове застосування

    ТРГ2: Технології, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи

    ТРГ7: Паливний цикл та поводження з відходами

 

 

 

    Команда корпорації «Укратомприлад» з радістю ділитиметься своїм досвідом участі у глобальних проектах та інформуватиме свою аудиторію про найважливіші події!

    Закликаємо вас слідкувати за нашими новинами!

Завершення двох котелень в рамках Договору на закупівлю товару з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)

    Корпорація «Укратомприлад» успішно завершила монтаж двох котелень потужністю по 200 кВт, які були поставлені в м. Соснівка Червоноградського району Львівської області в рамках Договору на закупівлю товару з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)/(Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) ГмбХ.

    На об’єкті встановлено сучасне обладнання, яке повністю відповідає всім технічним вимогам, що висувалися до проекту. Нові котельні готові до проведення пусконалагоджувальних робіт та подальшої експлуатації, що дозволить значно покращити енергетичну інфраструктуру регіону та забезпечити надійне теплопостачання дитячих садочків.

    Предметами закупівлі були – Модульна котельня на піддонах для автономного теплопостачання, 200 кВт (БМК Paskal 200 А) в наступній комплектності:

    1) будівля котельні: модульна, придатна для транспортування;

    2) Котли: Котел Paskal DUO Pellet 99, 2 шт, Теплопродуктивність 99 кВт, ККД 86%, регулювання потужності (модуляція подачі палива та повітря) – 30-100%, площа теплообмінних поверхонь – 9,3 м2, об’єм оперативного бункера – 1 м3,

    3) Протипожежна система;

    4) Гідравлічна система та холодне водопостачання (ХВП);

    5) Система видалення та очищення димових газів;

    6) Електропостачання, в тому числі автономний дизельний генератор;

    7) Автоматика управління котельні;

    8) Вентиляція котельні.

    Реалізація цього проекту є важливим кроком на шляху до модернізації системи опалення в Соснівці та сприяє підвищенню енергоефективності. Співпраця з GIZ забезпечила не лише якісне обладнання, але й підтримку європейських стандартів у сфері енергетики.

    Представники «Укратомприлад» висловили вдячність GIZ за співпрацю та наголосили на важливості подібних проектів для розвитку місцевої інфраструктури.

     1. Котельня для дитячого садка по вул. Галицькій,7а в м. Соснівка

 

 

     2. Котельня для дитячого садка по вул. Львівській,35а

 

Реконструкція котельного обладнання в Херсоні: «Укратомприлад» виконав два ключові проєкти для «Херсонтеплоенерго»

    На сьогоднішній день Корпорація «Укратомприлад» виконала 2 проєкти в м. Херсон, кінцевим замовником яких є Міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго».

    Першим проєктом (ORDER №154-UCEM-1810-143, Замовлення №154-UCEM-1810-143, EMP072, Task 001.004) була передбачена реконструкція котельні за на адресу вул. Воронцовська, 2 з заміною основного котельного обладнання, а саме: водогрійних жаротрубних котлів та супутнього обладнання, яке вийшло з ладу у зв’язку з затопленням котельні після підриву Каховської ГЕС. Для швидкої реконструкції  котельні нами були виготовлені 4 котельних блоки-модулі, які включили в себе два сучасні триходові жаротрубні котли NAVI III (по 620 кВт кожен) з газовими пальниками Baltur (Італія), насосне обладнання з частотним регулюванням, роздільні теплообмінники, систему хімічної водопідготовки, бак запасу очищеної води, системи автоматизації та безпеки тощо. Завдяки максимально можливій підготовці модулів на площадці заводу-виробника, доставка та монтаж нового обладнання були здійснені в досить короткі терміни. Виконанням цього проєкту (тепловою потужністю 1,64 МВт) буде суттєво покращено теплопостачання жителів частини Корабельного району міста Херсон.

    Другим проєктом (ORDER №154-UCEM-1810-168, Замовлення №154-UCEM-1810-168, EMP078 task code: 001.004) передбачається встановлення трьох нових водогрійних водотрубних котлів типу КВ – 11,63 Energetik з сучасними газовими пальниками, які оснащені частотним регулюванням. На даний момент здійснена поставка двох комплектів цього обладнання, та очікується постачання третього. Монтаж даного обладнання передбачається в районі Острів. Через складну безпекову ситуацію та постійні обстріли, обладнання наразі зберігається в проміжному складі у відносно безпечному місці Херсону.

Show Buttons
Hide Buttons