Home ⁄ Новини ⁄ Корпорація «Укратомприлад» завершила роботи над проектом Реконструкції та модернізації системи централізованого теплопостачання в м. Івано-Франківськ

Корпорація «Укратомприлад» завершила роботи над проектом Реконструкції та модернізації системи централізованого теплопостачання в м. Івано-Франківськ

Корпорація «Укратомприлад» успішно завершила роботи над проектом з Реконструкції та модернізації системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська. Проект реалізовано за рахунок кредитної лінії від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Шведського агентства міжнародного розвитку для підтримки зусиль України в сфері енергоефективності в рамках нової Програми фінансування енергоефективності в житловому секторі України.

Співпраця Корпорації «Укратомприлад» з Державним міським підприємством «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (ДМП «ІФ ТКЕ») розпочалася у квітні 2015 року після перемоги в міжнародному тендері з 4 (чотирма) учасниками. Спеціально для участі у тендері й подальшої реалізації проекту був створений Консорціум «Крігер-УАП», в який окрім Корпорації «Укратомприлад» увійшов український Виробник твердопаливних котлів ТОВ «Котлозавод «Крігер» (м. Житомир).

В результаті виконаних Підрядником робіт ДМП «ІФ ТКЕ» отримало можливість покращити якість послуг теплопостачання та гарячого водопостачання для обласного клінічного онкологічного диспансеру і обласної психоневрологічної лікарні №3 на вул. Медичній в Івано-Франківську. Це стало можливим за рахунок вдосконалення і модернізації системи теплопостачання котельного обладнання, підвищення ефективності даного підприємства, зменшення використання паливно-енергетичних ресурсів та втрат в системі теплопостачання, а також викидів шкідливих речовин.

В котельні відбулася заміна застарілих газових котлів на нові італійські котли «Riello» з суттєво вищим коефіцієнтом корисної дії, змонтована нова димова труба для газових котлів, встановлено твердопаливний котел «Крігер» на деревній трісці, впроваджена новітня автоматизація технологічного циклу виробництва теплової енергії.

Станом на 08.06.2017р. в офісі Замовника (ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»), за участі консультанта від ЄБРР та представників Підрядника відбулася заключна нарада учасників проекту, основним питанням якої був розгляд Актів виконаних робіт.

Корпорація «Укратомприлад»  в черговий раз підтвердила статус надійного Партнера і Підрядника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Show Buttons
Hide Buttons