Home ⁄ Новини ⁄ Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Контракт на постачання газової мобільної котельні (за підтримки USAID, Tetra Tech ES, Inc.)

Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Контракт на постачання газової мобільної котельні (за підтримки USAID, Tetra Tech ES, Inc.)

    11 січня 2024 року  між Замовником – компанією Tetra Tech ES, Inc. (“Tt” USA) та Підрядником – корпорацією «Українські атомні прилади та системи» (корпорація «Укратомприлад»), Лідером консорціуму, включаючи ТОВ «НАВІТАС», укладено Угоду №154-UCEM-1810-143 про постачання газової мобільної котельні потужністю 1640 кВт (КУМ.Б-В1.64) згідно з ТУ У 25.3-37833334-002.2013 (установка котельної модульної без модуля будівлі 1 640 кВт). 

 

 

    Ця Угода укладена в рамках  проєкту (програми) міжнародної технічної допомоги Україні від Уряду США та спрямована на впровадження Проєкту енергетичної безпеки (реєстраційна картка проєкту №3944, видана Міністерством економічного розвитку та торгівлі України 5 жовтня 2018 року).

    Матеріали та обладнання за цією Угодою та відповідно до тендерної документації (зокрема: мобільна котельня, котел, насос, генератори, вентилі, труби та аксесуари, димоходи, ізоляція, кабелі тощо) мають бути розроблені, виготовлені та поставлені відповідно до чинних українських законів, стандартів та нормативних актів, а також мають відповідати  вимогам європейських та міжнародних стандартів.

 

 

    Станом на 21 березня цього року блоки нової, замовленої в рамках Угоди газової мобільної котельні, повністю готові до відвантаження. З Кінцевим користувачем – МКП «Херсонтеплоенерго» обговорені питання подальшої роботи щодо доставки мобільної котельні, її монтажу та введення в експлуатацію. На цей час Кінцевим користувачем здійснюються підготовчі роботи  для приєднання усіх необхідних зовнішніх мереж для проведення пуско -налагоджувальних робіт.

    На цьому тижні заплановано навчання представників МКП «Херсонтеплоенерго» та підрядника, який безпосередньо буде виконувати монтажні та пуско-наладжувальні роботи у виробника цього обладнання в Київській області. У зв’язку з безпековою ситуацією доставка готових модулів котельні на запланований майданчик буде відбуватися двома чергами, починаючи з 01.04.2024 року.

Працюємо далі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Show Buttons
Hide Buttons