Home ⁄ Новини ⁄ Засідання Керівного комітету Проекту U4.01/14C

Засідання Керівного комітету Проекту U4.01/14C

26 лютого відбулося чергове Засідання Керівного комітету Проекту U4.01/14C Комплексна оцінка безпеки об’єктів  поводження з радіоактивними відходами, які експлуатуються ДСП «Об’єднання Радон», і проектування реабілітації для конкретних об’єктів (Контракт N° 2018/399052)

 

26 лютого 2021 року, в офісі JSO, м. Київ, відбулося чергове Засідання Керівного комітету Проекту U4.01/14C (КПП). Основна ціль ККП полягає в полегшенні взаємодії між учасниками проекту, наданні всебічної підтримки у досягненні консенсусу з технічних питань та вирішенні проблем, які можуть виникнути під час реалізації проекту.

У нараді взяли участь експерти Підрядника та Спільного офісу підтримки JSO, представники Кінцевого Користувача (ДСП «Об’єднання Радон»), Бенефіціару (Державне Агентство України з управління Зоною відчуження), Регулятора (Держатомрегулювання).

На нараді розглянули наступні Завдання проекту:

  • Завдання 3: Комплексні оцінки безпеки та ранжування сховищ за рівнями небезпеки
  • Завдання 4: Навчання з оцінки безпеки
  • Завдання 5: Опис технологій, Технічні специфікації на обладнання та обґрунтування безпеки

Підрядник (консорціум «Укратомприлад», Brenk, DMT та Plejades) окреслив загальний хід виконання проекту у вигляді стислої презентації:  основних етапів проекту, проблем, які виникають, ризиків, оновленого графіку та оптимізації проекту, реалізованих рішень та наступних кроків.

На нараді обговорювався стан справ щодо виконання проекту, а саме:

  • Підрядник завершив Завдання 3 Комплексну Оцінку безпеки для Київського майданчику ДСП «Об’єднання Радон» та Стандартне технічне рішення для Київського сховища Твердих радіоактивних відходів № 5,6,7
  • Підрядник переглянув та оновив Стандартне технічне рішення для Київського сховища Рідких радіоактивних відходів
  • Підрядник розпочав розробку  Стандартних технічних рішень для інших проблемних сховищ ДСП «Об’єднання Радон» та приступив до виконання Завдання 4 – Навчання з Оцінки безпеки

Відтак, Керівник проекту від ЄК, пані Крістіна Тормаелен, відмітила значний прогрес у просуванні робіт з проекту і висловила очікування щодо вчасного виконання поставлених цілей проекту.

Нагадаємо, що контракт на надання послуг міжнародної технічної допомоги ЄС U4.01/14C  фінансується ЄК і його загальною метою  є впровадження комплексних оцінок безпеки для п’яти майданчиків ДСП «Об’єднання Радон» і розробка заходів щодо відновлення та реабілітації для проблемних сховищ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Show Buttons
Hide Buttons