Home ⁄ Новини ⁄ Корпорація «Укратомприлад» готова до реалізації чергового проекту Європейської комісії

Корпорація «Укратомприлад» готова до реалізації чергового проекту Європейської комісії

10 лютого 2018 року було оголошено тендер Європейської комісії по проекту «Комплексний аналіз безпеки об’єктів по поводженню з радіоактивними відходами, які здійснюються Державною корпорацією «Українське державне об’єднання «Радон» і проектування реабілітації для конкретних проблемних об’єктів (U4.01 14C)». Тендерна пропозиція консорціуму в складі: Корпорації «Укратомприлад», Brenk Systemplanung GmbH (лідер Консорціуму), PLEJADES GmbH і DMT GmbH було гідно оцінено експертами Європейської комісії і набрало максимальну кількість балів.

    За результатами оцінки 05 липня 2018 р. лідер консорціуму Brenk Systemplanung GmbH отримав запрошення для підписання контракту на реалізацію проекту.

   Даний проект спрямований на розробку технічних рішень для вилучення рідких і твердих радіоактивних відходів (РАВ) та реабілітацію проблемних сховищ. Також передбачається проектування тимчасової (мобільної) будівлі, яка буде розміщена над кожним сховищем, щоб ізолювати його від навколишнього середовища на час вилучення РАВ. Реалізація проекту передбачена на 3 роки, фінансування буде здійснюватися Європейською комісією.

   Корпорація «Укратомприлад» має досвід успішної співпраці з компаніями-членами Консорціуму і очікує плідної роботи над новим проектом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Show Buttons
Hide Buttons