Home ⁄ 2019 ⁄ December

Оголошення про намір зміни тарифів на теплову енергію для споживачів Корпорації «Укратомприлад»

На виконання вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130, Корпорація “Укратомприлад” інформує про намір перегляду діючих тарифів на теплову енергію.

 

Тарифи на теплову енергію для Корпорації “Укратомприлад” були встановлені рішенням сесії Остерської міської ради від 16.08.2019 №976 та діють до 31.12.2019 року.

 

Запропоновані тарифи на теплову енергію розраховані відповідно до ст. 20 Закону України «Про теплопостачання».

 

Запропонований розмір тарифів для бюджетних установ та населення представлено в таблиці:

 

 

Запропонований розмір тарифу, грн./Гкал з ПДВ

Установи та організації, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету

2157,07

Населення

1806,52

 

 

Зауваження та пропозиції з питань, що стосуються зміни розміру тарифів, приймаються на адресу Корпорації «Укратомприлад»:

03150, м. Київ, вул. Антоновича, 152, оф. 224 або за телефоном (044) 501-61-78 включно до 10 січня 2020 року.

Візит студентів до офісу корпорації «Укратомприлад»

27 листопада для студентів Київського політехнічного університету (інститут спеціального зв’язку та захисту інформації) корпорація Українські атомні прилади та системи організувала презентацію своїх завершених, поточних і перспективних проектів різного характеру складності. Зустріч відбулась у стінах адміністративного офісу корпорації за участю 1 заступника генерального директора корпорації Томусяка С.М., директора центра маркетингу Юр’євої А.В. та провідного спеціаліста маркетингу. Овчара В.С.

Були представленні та обговорені різноманітні напрямки діяльності Корпорації такі як екологія та радіоекологія, поводження з радіоактивними відходами (РАВ) та відпрацьованими джерелами іонізуючого випромінювання (ДІВ), теплоенергетика і енергоефективність тощо.

В рамках, вищезазначених напрямків діяльності, Томусяк Сергій Миколайович розповів студентам про деякі особливості реалізації робіт корпорацією «Укратомприлад» у Чорнобильській Зоні відчуження, а саме:

– проект “Комплексна Система Радіаційного Моніторингу і Раннього Попередження Чорнобильської зони відчуження” (проект TACIS U4.01 / 05);

– проект “Система інтегрування даних контролю нерозповсюдження радіоактивних речовин і ядерних матеріалів у Чорнобильській зоні відчуження”;

–  проект “Система теледозиметричного контролю в Чорнобильській зоні відчуження”.

Крім того, студенти дізнались про сучасні технічні засоби для безпечного поводження з джерелами іонізуючого випромінювання в рамках одного з реалізованих проектів корпорації. Особливий інтерес молоді викликав проект «Центр управління перевезеннями радіоактивних матеріалів», в якому застосовані найсучасніші технології сьогодення, в тому числі, пов’язані з захистом інформації, що безпосередньо стосуються майбутньої спеціалізації студентів.

            Втомлені, але, разом з тим, зацікавлені, що наступна зустріч може відбутись на виробничих майданчиках корпорації, студенти в піднесеному настрої покинули стіни офісу «Укратомприлад».

Show Buttons
Hide Buttons