Home ⁄ Новини ⁄ Корпорація «Укратомприлад» надає послуги з вимірювань радіоактивного забруднення автотранспортних засобів!

Корпорація «Укратомприлад» надає послуги з вимірювань радіоактивного забруднення автотранспортних засобів!

Ваш бізнес пов’язаний із перевезенням продуктів харчування, побутових товарів і таке інше, а Ви хочете бути впевнені в тому, що призначений для цього автотранспорт не містить радіоактивних забруднень та не несе відповідної загрози населенню і оточуючому середовищу? Корпорація «Укратомприлад» надає послуги з вимірювань радіоактивного забруднення  автотранспортних засобів!

Ми маємо сучасну вимірювальну лабораторію, яка атестована ДП «Укрметртестстандарт», укомплектована кваліфікованим персоналом та оснащена потужним арсеналом засобів вимірювальної техніки: дозиметрами, радіометрами, спектрометрами.

Сфери акредитації нашої лабораторії – це вимірювання: потужності еквівалентної дози гама-випромінювання, поверхневого забруднення альфа- і бета-випромінюючими нуклідами.

За результатами вимірювань Ви отримуєте офіційний Протокол вимірювань (відповідним чином затверджений і скріплений печаткою) із зазначенням вимірювальної величини, похибки вимірювань і умов проведення процедури вимірювань.

На фото: процес  вимірювань автотранспортного засобу зовні і всередині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Show Buttons
Hide Buttons