Home ⁄ Новини ⁄ Ознайомчий семінар корпорації «Укратомприлад» з питань участі у тендерах та закупівлях.

Ознайомчий семінар корпорації «Укратомприлад» з питань участі у тендерах та закупівлях.

02 березня 2021 р. Експертна рада корпорації «Українські атомні прилади та системи» («Укратомприлад», УАП) провела ознайомчий внутрішній семінар з питань участі у тендерах та закупівлях, для співробітників всіх підрозділів корпорації. Зустріч відбулась у стінах адміністративного офісу корпорації, за участю першого заступника генерального директора Томусяка С.М., директора центру маркетингу Юр’євої А.В., директора юридичного департаменту Вощинара Ю.Г., а також керівників ключових підрозділів корпорації.

Члени Експертної ради корпорації (далі – ЕРК) затвердили Положення про тендери, стосовно  участі корпорації у міжнародних та національних тендерах.

Директор центру маркетингу А. Юр’єва представила цілі і завдання корпорації щодо участі в тендерах, а також  – розподіл відповідальності в рамках затвердженого Положення про тендери.

На семінарі обговорили питання пошуку, отримання інформації та ухвалення рішення щодо участі у тендерах, принцип роботи з прогнозними та поточними оголошеннями про закупівлі, порядок підготовки та опрацювання інформаційних довідок та прийняття рішення ЕРК щодо участі в тендері.

Окрему увагу приділено етапам підготовки тендерних пропозицій (опрацювання тендерних документів Замовника, порядок підготовки та затвердження планів підготовки ТП, листування, звітності, архівування документів, тощо). Підкреслили важливість налагодження чіткої взаємодії з Замовником, вибору партнерів спільного підприємства для участі у тендерах.

Будучи постійним учасником міжнародних закупівель ЄК, ЄБРР, ЄІБ, Світового Банку, НЕФКО, інших фінансових інституцій, корпорація «Укратомприлад» має великий досвід підготовки тендерних пропозицій та участі в тендерах.

В рамках вищезазначених питань, учасники семінару обмінялися думками про тендери попередніх років  та про деякі особливості участі корпорації «Укратомприлад» у тендерах (національних та міжнародних). Крім того, співробітники УАП обговорили сучасні технічні засоби для підготовки ТП. Особливий інтерес у ході дискусій викликали приклади участі корпорації у тендерах теплоенергетичної та атомної сфери, зокрема, тендерів, що безпосередньо стосуються стратегічної діяльності корпорації на 2021-2022 рр.

Втомлені, але разом з тим, оптимістично налаштовані та зацікавлені у майбутніх перемогах у тендерах співробітники УАП, в піднесеному настрої, покинули стіни конференц-зали «Укратомприлад».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Show Buttons
Hide Buttons