Home ⁄ Новини ⁄ Корпорація «Укратомприлад» підтвердила відповідність стандарту ISO 9001:2015

Корпорація «Укратомприлад» підтвердила відповідність стандарту ISO 9001:2015

19 лютого 2018 року в Корпорації «Укратомприлад» був проведений наглядовий аудит і підтверджена робота системи менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2015. Сертифікація проводилася офіційним представником німецького органу з сертифікації систем менеджменту і персоналу TUV Thuringen (ТЮФ Тюрінген) в Україні – ТОВ «ІНТЕРСЕРТ-УКРАЇНА».
Аудитори ТОВ «ІНТЕРСЕРТ-УКРАЇНА» відзначили високий рівень кваліфікації фахівців і впроваджений в корпорації технологічний процес, що підтверджується авторитетом організації в галузі і позитивними відгуками замовників.
Про стандарт ISO 9001
ISO 9001 – міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до систем менеджменту якості (СМЯ) для організацій, діяльність яких спрямована на підвищення задоволеності споживачів за допомогою результативного застосування СМЯ, включаючи процеси постійного поліпшення системи, які прагнуть забезпечити відповідність якості продукції (послуг) вимогам споживачів, в тому числі законодавчим і нормативним вимогам, що застосовуються в діяльності даної організації.
Наявність відповідного сертифікату ISO 9001:2015, визнаного у всіх країнах Європейського Союзу, свідчить про компетентність персоналу, відповідність якості матеріалів і пов’язаних з ними технологічних процесів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Show Buttons
Hide Buttons